Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Broker House

ul. Wojska Polskiego 61/2U Ełk

Mapa

509 682...

509 682 187

biuro nieczynne: 8:00 - 16:00

www.bh.elk.pl

Pokaż więcej

Nasi Agenci

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie

Chcesz sprzedać nieruchomość?

38

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Broker House

Filtruj

Mieszkanie z aneksem

Ełk,warmińsko-mazurskie

390 000 zł55,90 m² 6 976,74 zł/m²

Magdalena Zawadzka

Magdalena Zawadzka

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,9 m , zlokalizowane na 2. piętrze w budynku przy ul. Grota Roweckiego...

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gąski

Gąski,warmińsko-mazurskie

4 500 000 zł3 100 m² 1 451,61 zł/m²

Aneta Cichocka

Aneta Cichocka

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa na prezentację niezwykłej, mazurskiej nieruchomości położonej nad brzegiem jeziora Przytulskiego,...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Buczki

Buczki,warmińsko-mazurskie

222 600 zł1 060 m² 210 zł/m²

Aneta Cichocka

Aneta Cichocka

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży działek z mpzp w cudnej lokalizacji w pobliżu Ełku. Buczki-Szeligi to przepięknie...

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł110,10 m² 3 315,17 zł/m²

Aneta Cichocka

Aneta Cichocka

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 110,10m2 położony w centrum miasta przy ulicy Armii Krajowej. Świetna lokalizacja i stan...

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł63,60 m² 4 276,73 zł/m²

Aneta Cichocka

Aneta Cichocka

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do prezentacji przestronnej nieruchomości zlokalizowanej na 2 piętrze, w miejscowości Bemowo Piskie. Mieszkanie o powierzchni 63,6m2...

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł57,10 m² 5 936,95 zł/m²

Aneta Cichocka

Aneta Cichocka

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej przy ulicy Kajki 1 w Ełku. Mieszkanie o powierzchni 57,10m2...

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł2 514 m² 182,58 zł/m²

Aneta Cichocka

Aneta Cichocka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje Miejsce nad Jeziorem Działka z Linią Brzegową w Mrozach Wielkich k. Ełku Wyobraź sobie poranek nad jeziorem Śpiew ptaków, zapach lasu...

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

Magdalena Zawadzka

Magdalena Zawadzka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 12 działek budowlanych w malowniczej wsi Sordachy, położonej na Mazurach, w pobliżu urokliwego jeziora Selmęt Wielki oraz otoczonych...

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł63,89 m² 8 686,81 zł/m²

Magdalena Zawadzka

Magdalena Zawadzka

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Tuwima w Ełku, usytuowane na 3. piętrze (bez windy). Lokal o wygodnym...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Ełk,warmińsko-mazurskie

614 000 zł67 m² 9 164,18 zł/m²

Aneta Cichocka

Aneta Cichocka

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania o ofertą sprzedaży mieszkania, w pożądanej lokalizacji, przy ulicy Bora Komorowskiego 16. Lokal mieszkalny...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

420 000 zł51,70 m² 8 123,79 zł/m²

Aneta Cichocka

Aneta Cichocka

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w pożądanej lokalizacji, na osiedlu Konieczki. Mieszkanie o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł41,96 m² 33,37 zł/m²

Magdalena Zawadzka

Magdalena Zawadzka

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 41,96 m , zlokalizowane w Ełku przy ul. Kajki. Lokal o funkcjonalnym układzie, idealny...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stare Juchy,warmińsko-mazurskie

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

Aneta Cichocka

Aneta Cichocka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:903 m²

Zapraszam na prezentację domu do wprowadzenia w miejscowości Stare Juchy. Dom z połowy lat 70. o powierzchni użytkowej 140 m2, usytuowany na...

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Ełk,warmińsko-mazurskie

960 000 zł75,02 m² 12 796,59 zł/m²

Aneta Cichocka

Aneta Cichocka

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o porankach z kawą na balkonie z widokiem na jezioro? Ten apartament to połączenie komfortu, stylu i wyjątkowej lokalizacji...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Ełk,warmińsko-mazurskie

499 000 zł63,90 m² 7 809,08 zł/m²

Magdalena Zawadzka

Magdalena Zawadzka

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta sprzedaży mieszkania dwupoziomowego na osiedlu Jeziorna w Ełku, przy ul. Matki Teresy z Kalkuty. Mieszkanie o powierzchni 63,9 m2...

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

110 000 zł13,28 m² 8 283,13 zł/m²

Aneta Cichocka

Aneta Cichocka

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży miejsca postojowego w hali garażowej w ścisłym centrum miasta, w budynku Pocztovia...

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 020 m² 88,24 zł/m²

Magdalena Zawadzka

Magdalena Zawadzka

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Krzywe, położonej w gminie Prostki, na Mazurach. Ta działka...

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł3 323 m² 60,04 zł/m²

Aneta Cichocka

Aneta Cichocka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży działki z wydanymi warunkami zabudowy w cudnym i spokojnej miejscowości Krzywe,...

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł60,63 m² 3 216,23 zł/m²

Aneta Cichocka

Aneta Cichocka

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do prezentacji bezczynszowego mieszkania o powierzchni 60,63m2 w miejscowości Zawady Tworki. Lokal położony jest na parterze 4...

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

65 000 zł16 m² 4 062,50 zł/m²

Aneta Cichocka

Aneta Cichocka

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży miejsca postojowego w hali garażowej pod blokiem Tuwima 22 Oferta wysłana z programu dla biur...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Ełk,warmińsko-mazurskie

429 000 zł74,40 m² 5 766,13 zł/m²

Aneta Cichocka

Aneta Cichocka

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do prezentacji przestronnego, 3 pokojowego mieszkania w samym sercu Ełku. Mieszkanie o powierzchni 74,4m2 składa się z pokoju...

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 290 m² 197,67 zł/m²

Magdalena Zawadzka

Magdalena Zawadzka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki w Nowej Wsi Ełckiej! Ta atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 1290 m2...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ogródek

Ogródek,warmińsko-mazurskie

890 000 zł158 m² 5 632,91 zł/m²

Aneta Cichocka

Aneta Cichocka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Są nieruchomości, które spełniają oczekiwania. I są takie, które tworzą styl życia. Ten dom, położony w malowniczej Mazurskiej...

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł155 m² 10 258,06 zł/m²

Magdalena Zawadzka

Magdalena Zawadzka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 228 m²

Na sprzedaż: dom z dużą działką i potencjałem inwestycyjnym Chełchy k. Ełku Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Ełk,warmińsko-mazurskie

420 000 zł62,13 m² 6 760,02 zł/m²

Aneta Cichocka

Aneta Cichocka

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy ciekawe i w idealnej lokalizacji mieszkanie o powierzchni 62m2, położone na 2 piętrze w bloku nr 13 przy ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij